Thursday, December 1, 2011

Angelina Jolie

Angelina on kahtlemata naine, kes on mõjutanud maailma nii oma olemuse kui ka eneseteostusega ning selle üle, kas tema elus tehtud otsused on olnud meelepärased või mitte, võib alati vaielda vastavalt enda vaatepunktile, kuid see ei ole antud sissekande teema. Kindlasti on ta üks staare, kes on jäänud silma oma hea stiilitajuga (ja ma ei usu, et see on ainult stilistide töö). Ka viimase kuu "Mood" oli pühendanud talle artikli.

Angelina (sündinud 4.juuni 1975 Californias) on olnud modell, üks edukamaid naisnäitlejaid (mille tõestuseks on ka Oscar) ning ÜRO hea tahte saadik. Seda kõike suure pere kõrvalt (kuhu viimaste andmete järgi peaks tulema lisa lapsendamise näol) ja vaevalt, et kogu see tegevus on ainult abiliste õlgadel. Rohkem ma tema tegemistel ei peatuks, sest on vähe inimesi, kelle kohta oleks rohkem infot meedias avaldatud ning seda saab kõike ka ise huvi korral lugeda.

Angelina stiili iseloomustab eelkõige moderne minimalism. Ülim lihtsus, sirgjoonelisus ühendatud hästi langevate kangastega, alati mõni pilkupüüdev nüanss riietust täiendamas (allpool olevatel õhtukleitidel on nt sügav seljadekoltee, mis paljastab ta tätoveeringu). Riietus on tavaliselt ühevärviline, mustrid tema ellu ei kuulu. Samuti ei armasta  Angelina ehteid, peale sõrmuste näeb teda harva midagi muud kandmas. Tema eheteks on arvukad tätoveeringud.

Eraelus kannab ta valdavalt musta ja halli ning suuremalt jaolt T-särke koos kitsaste pükste ning suuri päikseprille (kohustuslik staariaksessuaar). Armastab pašminasid ja erinevaid üleviskeid ning musti pintsakuid. Käekotid on lihtsad, suured ja mustad.

Oma lihtsuse juures ei jäta ta kahtluse varjugi, et on naine, kes täpselt teab, kes ta on ning mida ta tahab ning on Staar selle suure algustähega. Kui tema välimusele üldse midagi ette heita, siis liigset kõhnust, kuid see on juba teine teema.

Rahulikku advendiaega ja olge kaunid!

No comments:

Post a Comment