PERSONAALNE KONSULTATSIOON

Juhul, kui:

soovid oma ellu rohkem enesekindlust läbi kaunima välimuse;
soovid oma ellu rohkem aega läbi organiseeritud riidekapi;
soovid oma ellu rohkem vaba raha tehes läbimõeldud ostusooritusi;

siis võta minuga ühendust ja ma aitan Sul seda oma ellu luua.

Soovin aidata Sul leida personaalne stiil ja õpetada koostama endale garderoobi, kust Sa saad kerge vaevaga kokku panna igaks elujuhtumiks sobiva komplekti. Õpetan Sulle, kuidas kauplustes targalt valida personaalseid esemeid ja kui see on vähegi minu teha, siis panna Sind ennast rohkem armastama.

Sa saad oma ellu lisa aega (uudis – ka mulle ei meeldi sihitu ja tulemusetu poodides hulkumine), et täita seda pere, sõprade ja hobidega. Saad rohkem vaba raha, sest ostad edaspidi omale esemeid, mis on sinulikud, moodustavad teistega terviku ja teenivad Sind kaua. Saad rohkem ruumi oma ellu ja koju, sest sealt lahkub kõik tarbetu. Lisaks saad oma ellu rohkem enesekindlust, ilu ja rõõmu.

Kui oled otsustanud, et Sa vajad antud teenust, siis võta julgelt ühendust. Sa ju ometi oled väärt  elama oma parimat elu!

Karmen
56 688 118
stiilinurk@hot.ee

Erinevad võimalused:

1. Personaalse stiili konsultatsioon

Personaalse stiili konsultatsioon: koostame koos stiili- ja vajaduste kaardistamise; analüüsime keha eripära ja käime ka kaupluses koos sobivaid tooteid vaatamas-proovimas ja soovi korral ka ostmas. Kestvus ca 4 tundi.

2. Garderoobikonsultatsioon:

Toimiva garderoobi koostamise konsultatsioon: teeme stiili- ja vajadusteanalüüsi; seejärel analüüsime läbi koduse rõivavaru; viimaks lähme koos ostutuurile vajaliku rõivatäienduste soetamiseks. Koosneb 2-st erinevast etapist, mõlemal juhul varuda ca 3 tundi.

3.Kodune garderoobikonsultatsioon: tulen kliendi juurde koju ning koos analüüsime läbi tema rõivavaru ja selle, milliseid muutusi tuleks ette võtta, mis millega sobib, mida kanda millisel üritusel jne. Kestab ca 2-3 tundi.

4. Personaalne shoping

Ostutuur: tulen kaasa erinevatesse kauplustesse ja ostukohtadesse eesmärgiga leida uusi ostukohti, proovida selga rõivaid, mida varem pole osanud näha jne. Kestvus vastavalt soovile.

5. Garderoobi täiendusshoping: läheme ostutuurile konkreetsete rõivavaru täiendussoovidega.Hind kokkuleppel. Vajadusel võin tulla ka väljaspoole Tallinna, kuid siis lisandub transpordikulu.