MINUST

Tere, kallis sõber!

Umbes 5 aastat tagasi seisin oma riidevaliku ees ning ma tõdesin ikka ja jälle:" Mul pole midagi selga panna!". Seda kõike vaatamata asjaoludele, et valmistasin enamiku oma riideid ise, teadsin kangastest ja lõigetest rohkem kui enamik inimesi, olin kursis trendide ja moemaailmas toimuvaga.  Sel hetkel otsustasin, et tahan endale igaks eluhetkeks toimivat rõivavalikut, ainult neid asju, mida ma reaalselt kasutan ja armastan,  riietuda paari minutiga ja tunda ennast igas olukorras vähemalt riietuse pärast enesekindlalt.

Praeguseks võin öelda, et olen oma soovid peaaegu suutnud ellu viia (väikest kasvuruumi veel on ) ja olen õppinud riietumise, imagoloogia ja stiilikujundamise kohta rohkem kui enamikes spetsiaalsetes koolides seda õpetatakse. Olen aru saanud, kuidas kaubandus meelitab meid ostma asju, mida me ei vaja, kui eksinult inimesed tunnevad end kauplustes pakutava keskel, kuidas shoppamisest on tehtud meelelahutuse erivorm (huvitav, miks siis nii paljud lahkuvad nendest "meelelahutusasutustest" masendunult?) ja kuidas meile proovitakse selgeks teha, et igal hooajal on vaja täiesti uut rõivavalikut. Mõistsin, et me soetame endale rõivaid hetekeimpulsside ajel ilma planeerimata, kuid seda saab teha täiesti teadlikult ja planeeritult. Ütlen ausalt, et koolides tuleks õpetada riietumise põhialuseid nagu muudki eluks vajalikku, sest paraku enamik vanemaidki ei oska riietumiskuntsi ja nii ei ole võimalik oma teadmisi lastele edasi anda.

Olen valmis jagama oma kogemusi ja teadmisi ka teistega, kes on olnud samade probleemidega silmitsi, kuid kel napib aega niigi kiires elutempos, et hakata end a-st ja b-st koolitama. Teadmised, kuidas omale koostada optimaalset rõivavalikut, teha kaubanduses kiireid ja sobivaid ostuotsuseid ning kuidas asju omavahel kombineerida, on elus päris väärtuslikud. Need tagavad paremini organiseeritud elu, rohkem vaba raha ja aega ning parema enesehinnangu. Riietumine on kunst, kuid seda on võimalik õppida!

Kui tunned, et just sina (või keegi  su armas lähikondlane) vajad selliseid teadmisi ja muutust oma ellu, siis võta julgelt ühendust!

Parimate soovidega,

Karmen